piątek, 28 grudnia 2012

Eight - Zapowiedź

* Perspektywa Sary 
Poznałam Pawła gdy, miałam 6 lat. Było to w przedszkolu. I tak stanowiliśmy ekipę. Ale jak wiadomo, w przyjaźni damsko-męskiej ktoś musi się zakochać. To byłam ja... i on. Dziwne nie ? Ale gdy chcieliśmy rozpocząć związek musiałam wyjechać ze względu na awans ojca. Tak, później pisaliśmy, rozmawialiśmy a potem kontakt się urwał jak to bywa. Zaczęłam pisać opowiadania i wierszę na blogu no i zaczęła się kariera. Pisarka zostaje sławna dopiero jak jej książka dostanie zekranizowana. Kiedyś wam opowiem. Ubrana, w to wyszłam przed dom i zobaczyłam jego. Nie zmienił się, jest taki sam jak dawniej. Dlaczego to robię ? Sama nie wiem. Miałam już dość wszystkiego i chciałam odreagować. Obiecałam że nie zakocham się, ale serce nie sługa. Zakochałam się w Maliku. Problem ? I dopiero teraz to zrozumiałam .

***
Tak wygląda początek rozdziału 8 i powrót. Piszę tylko do 10 rozdziału. Jeśli statystyki będą spore zacznę pisać dalej. Miałam zrobić opowiadanie, następne. Ale zastanawiam się dlaczego nie usunełam tego. Może przeznaczenie nie wiem. Piszę zapowiedzi dlatego że nie wiem czy ktoś to czyta nadal. 
JEŚLI TAK TO KOMENTARZ BYM PROSIŁA ! :(

4 komentarze:

 1. Oczywiście, że czytamy ! Chcemy ciąg dalszy. Ja czytam. Przeważnie na fonie, a tam komy mi się nie chcą wysyłać ;/ Proszę pisz dalej, nie przestawaj, tworzysz wspaniałe opowiadania. Tak trzymaj !

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaa uwielbiam cię za tego bloga <3
  jest wspaniały ^^

  czekam nn <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na 12 rozdział:D Wielkie Come back:D i prosze o szczere opinie w komentarzu:* http://it-say-me-desire-that.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. WRÓCIŁAŚ :OO! W końcu, kocham to opowiadanie ♥

  OdpowiedzUsuń